O nas

1MC_2129

Klub Aktywnych Mam to pomysł, który zrodził się w 2007 roku, kiedy jedna z nas została mamą. Niestety sama realizacja pomysłu odciągnęła się w czasie o kilka lat, aż wszystkie trzy Mamy założycielki spotkała się na swojej drodze i wspólnie zaczęły działać.

W 2015 roku projekt utworzenia Klubu Aktywnych Mam został zgłoszony jako jeden z projektów proponowanych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowego Sącza na rok 2016. Nie udało się zebrać wystarczającej liczby głosów poparcia aby projekt mógł być realizowany jednak to nie zniechęciło nas do dalszego działania, a wręcz przeciwnie. Właśnie wtedy zadecydowałyśmy się aby zarejestrować Stowarzyszenie, które od czerwca 2016 roku działa oficjalnie pod nazwą Klub Aktywnych Mam.

Klub Aktywnych Mam to  miejsce na realizowanie swoich pomysłów, pasji, dzielenie się swoimi doświadczeniami. Stereotypy matki zmęczonej życiem, matki nieszczęśliwej czy nudnej – dla nas nie istnieją. Swoimi działaniami staramy się udowadniać, że kobiety po zastaniu matkami, nie tracą nic ze swojej kreatywności, przebojowości, a przede wszystkim kobiecości! Bycie mamą udowadnia, że często niemożliwe staje się jak najbardziej realne i łatwe do osiągnięcia.

Klub na co dzień tworzą :

 

agosia.jpg

Gosia

mama 10 – letniej Amelki i półtora rocznej Julki  😉 Gdyby nie jej marzenie, determinacja o stworzeniu w naszym mieście miejsca dla mam klub by nie powstał.  Jest główną pomysłodawczynią i założycielką stowarzyszenia Klubu Aktywnych Mam  w Nowym Sączu. Aktywna, pracująca na pełen etat biurowa mama, która w klubie zajmuję się formalnościami, marketingiem i spotkaniami  z współorganizatorami.
Jest odważna  i bardzo skuteczna w swoich działaniach. Gdy sobie coś postanowi, to zawsze osiąga cel, mimo wszelkich trudności. Ma mnóstwo pomysłów, które niebawem ujrzą światło dzienne ;-).

 

Andrzej-Batko-Fotografia-256-a-1-90

 Ana

mama 7- letniej Kasi. Współzałożycielka stowarzyszenia Klub Aktywnych Mam. Kiedyś szalona Asystentka Osoby Niepełnosprawnej, oddająca serce w pracy  ze swoimi podopiecznymi. Dziś recepcjonistka w „krainie rzęs”.
W Klubie odpowiedzialna za social media, koordynuje spotkaniami mam. Jest niezastąpiona w tworzeniu domowej atmosfery  i organizacji eventów. Uwielbia pić herbatę, długie rozmowy z kobietami. Jest specjalistką od pocieszania ;-).

 

anita.czarna.jpg

Anita

mama 13- letniego Pawła i 4 letniej Mani. Współzałożycielka Klubu Aktywnych Mam. Nieodzowna mentorka w naszym Klubie. Jej wsparcie i pomoc w dążeniu do realizacji pomysłów zawsze daje nam dodatkowy powera
do działania. Mama specjalizująca się na co dzień w sprzedaży, w naszym Klubie pomaga przy aktualnych projektach.

justyna-foto

Justyna

Mama 4 letniego Huberta i 4 miesięcznego Henryka, żona i kobieta z artystyczną duszą ;-).Od niedawna oficjalnie dołączyła do naszego Klubu Aktywnych Mam. Ukończyła Resocjalizację i Przygotowanie Pedagogiczne. Ostatnie 5 lat spędziła w Londynie gdzie pracowała jako menager w firmie handlowej. Lubi pisać i tworzyć swoje „małe” dzieła i spędzać czas z rodziną. Obecnie wychowuje syna i korzysta z uroków macierzyństwa.
W naszym Klubie pomaga w tworzeniu strony internetowej oraz przy aktualny projektach.

22092532_1674684185895775_1471162694_o

Sonia

Mama rocznej Emilki. Dołączyła do Klubu Aktywnych Mam by pomagać w tworzeniu projektów graficznych i przy aktualnych zadaniach. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, z głową pełną pomysłów doskonale wpisuje się do Stowarzyszenia. Na co dzień pracuje w domu i doskonale godzi pracę z macierzyństwem. W czasie wolnym, aktywna, lubi długie spacery, jogę i zdrowy styl życia. Oddana mama i wspaniała osoba

 

29426149_2018791761496743_2777353297881726976_n
Małgorzata Słowińska

mama 1,5 rocznego Krzysia,pracuje w księgowości w firmie produkujacej lodowe smakołyki, ktore dzieci uwielbiaja a raz w roku współtworze Forum Ekonomiczne w Krynicy. Lubi to co robi. W wolnych chasłach chętnie wyrusza na wycieczki i spacery z synem 🙂 W klubie odpowiedzialna za warsztaty oraz koordynuje wolontariuszy.