Jadąc rano do pracy ( oczy na zapałkach po nieprzespanej nocy ) nie wiesz czy pan X ,który wyskakuje zza ogrodzenia sąsiada chce się napić z Tobą kawy, czy może chce Ci przedstawić swój program wyborczy…. I zaczynasz się zastanawiać …o co kaman?

simon-maage-706908-unsplash.jpg

 

Ogłoszenie prawie jak parafialne, ale można by rzec, że około wyborcze 😉

Jako, że wybory coraz bliżej, a przydomowe ogrodzenia i wszystkie bilbordy w mieście zamieniły się w jakąś totalną masakrę, głos zabieramy i my – mamy!

Jadąc rano do pracy ( oczy na zapałkach po nieprzespanej nocy ) nie wiesz czy pan X ,który wyskakuje zza ogrodzenia sąsiada chce się napić z Tobą kawy, czy może chce Ci przedstawić swój program wyborczy…. I zaczynasz się zastanawiać …o co kaman?

Ale do rzeczy miało być ogłoszenie, to będzie.

Klub Aktywnych Mam chce ogłosić wszystkim zainteresowanym, tym mniej i tym bardziej, że jesteśmy ponad tą całą polityką. Jesteśmy bezpartyjne i nie działamy pod czyjąś presją ani z powodu jakiś „obiecanek cacanek.” Działamy dla mam i działamy uczciwie, nie obiecujemy „gruszek na wierzbie” i nie wyskakujemy z lodówki – jeszcze 😉, no co najwyżej z telewizora ale parcia na szkło nie mamy.
Dla nas liczą się potrzeby mam – i bez zbędnych ceregieli je realizujemy. Nie łapiemy kilku srok za ogon, bo żeby coś robić dobrze, trzeba się na tym znać. Realizujemy swoje założenia aby zrzeszać sądeckie mamy i wspólnie spędzać z nimi czas. Bo kto jak nie inna mama zrozumie drugą mamę?

Jeżeli ktokolwiek i gdziekolwiek zobaczy lub przeczyta, że nasze stowarzyszenie jest za partią X czy Y – dementujemy!
Chcemy aby mamy zostały zauważone w Nowym Sączu tak samo, jak inne grupy społeczne. Każdy powinien mieć w swoim mieście, swoje miejsce… tak, jak to jest w dużych miastach!
To matka spędza najwięcej czasu ze swoim dzieckiem, to ona jest „kura domową” 24h na dobę, nikt inny jak matka nie zna lepiej swojego dziecka i to ona kształtuje od małego tego młodego obywatela, które kiedyś też pójdzie na wybory lub też nie. Mamy chcą mieć swoje miejsce, mamy chcą mieć znaczący głos w społeczeństwie. Pomimo, że nie mają urlopu, wolnego na żądanie nie wspominając już o chorobowym – są zawsze na 100% albo 99%. Są zawsze, nie tylko na chwilę, nie tylko na Dzień Matki.

Dlatego wszystkich zainteresowanych naszym Stowarzyszeniem (tak jakby mocniej przed tymi wyborami) zapraszamy już po. Opadną emocje i entuzjazm związany z chęcią zbawienia świata …
A my dalej będziemy i będziemy i będziemy, bez względu na wszystko, działać i wspierać mamy w naszym społeczeństwie.

PS. Skoro działamy tak dobrze, bezinteresownie, za darmo, to mam myśl – Klub Aktywnych Mam na Prezydenta, a co!

Tymczasem obowiązki wzywają, pranie samo się nie powiesi a obiad się sam nie ugotuje, no cóż takie życie. Ale dobrze ktoś powiedział, że praca nie zając a kawa wystygnie… idziemy na poranną kawkę!

Tym pozytywnym akcentem nie dajmy się zwariować 🙂

Udanego dnia Mamuśki 😘😘😘


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s