Ważne – bo dotyczy wychowania dzieci, a to przecież najważniejsza misja rodzicielska !

ood Food — kopia

 

Drogie Mamy!

To, co przygotowałyśmy dla Was na jesienne popołudnia jest dla nas bardzo ważne z 3 powodów:

✔️Ważne – bo dotyczy wychowania dzieci, a to przecież najważniejsza misja rodzicielska ! Wypuścić w świat człowieka dobrego, otwartego, kreatywnego – marzenie każdego rodzica!

✔️Ważne – bo jako działaczki społeczne czujemy odpowiedzialność za to co mówimy, piszemy, robimy i chcemy by treści te pozytywnie wspierały nasze mamy w wyzwaniach jakie stawia świadome rodzicielstwo.

✔️Ważne też – bo same jesteśmy mamami i doskonale wiemy jak trudno dziś, w dobie internetu, sprzecznych opinii wygłaszanych przez anonimowych użytkowników na parentingowych forach, odnaleźć siebie i sprawić by rodzicielstwo było dla nas naturalną radością.

Tysiące pytań, mnóstwo wątpliwości, wykluczające się obozy, klaps – samo zło? Czy czasem trzeba? Złość dziecka, bezsilność rodziców – oj wychowanie dziecka to emocjonalny wulkan, z gorącą lawą kipiącą od sprzecznych uczuć ! Wiedzą o tym sporo zwłaszcza rodzice przedszkolaków! Choć już nawet roczniaki potrafią porządnie tupnąć nóżką i w momencie wyprowadzić nas z równowagi!

A przecież miało być tak pięknie, miłość, idealna kooperacja i harmonia z dzieckiem, wokół latające jednorożce i mydlane bańki o zapachu gumy balonowej hehe, czyż nie tak wyglądał nasz sen o macierzyństwie, gdy w naszych brzuchach rozkosznie dokazywały niewinne istotki – mamuśki! Budzimy się z tego snu!

Jest pięknie, bo ten tupiący nogą dwulatek, krzyczący trzylatek czy notorycznie odmawiający współpracy czterolatek to NASZ człowiek, który w ten (dla nas) niezbyt poprawny sposób UCZY SIĘ okazywania emocji i radzenia sobie z nimi, by w przyszłości stać się otwartym, pewnym siebie, odpowiedzialnym członkiem społeczności.

Nie będziemy się rozpisywać bo specjalistkami nie jesteśmy – ale ale… specjaliści są wśród nas! Jest i POZYTYWNA DYSCYPLINA​– klasyczna metoda wychowawcza, która wyciąga rękę do wszystkich zatroskanych rodziców i zdaję się mówić: „Hej, jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka, popracuj trochę z gotowymi narzędziami, wsłuchaj się w siebie i w dziecko i do przodu!”

Dlatego zapisz się już dziś na BEZPŁATNE warsztaty Pozytywnej Dyscypliny- MAMO SPRAWDZAJ, TESTUJ, DZIAŁAJ !
Formularz znajdziesz tutaj -> https://goo.gl/forms/1Ddw717nDmKqe8tW2

Nie zwlekaj! Przypominamy !!! Ilość miejsc ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Wszystkie mamy, które zakwalifikują się na zajęcia poinformujemy e-mailem i telefonicznie.

————————————————————————————————–
Projekt realizowany w ramach Programu Granatowego Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki, przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s