Anita Kałyniuk – prowadząca warsztaty Pozytywnej Dyscypliny-MAMO SPRAWDZAJ, TESTUJ , DZIAŁAJ !

Untitled design
Nasze warsztaty z Pozytywnej Dyscypliny – MAMO SPRAWDZAJ, TESTUJ , DZIAŁAJ ! ( POZYTYWNA DYSCYPLINA ) poprowadzi psycholog, mama trójki dzieci Anita Kałyniuk. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców oraz nauczycieli. Ponadto Członek The Positive Discypline Association, Doradca Zawodowy.

Kto był na pilotażowych warsztatach wie jaką niesamowitą atmosferę potrafi stworzyć Anita! Przekazuje nie tylko wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim wiedzę praktyczną jak zareagować gdy będziemy mieć „kryzys” w zachowaniu dziecka.
Każda mama, która poszukuje odpowiedzi ” Jak wychować swoje dziecko” koniecznie powinna wziąć udział w naszych warsztatach.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj ->https://goo.gl/forms/1Ddw717nDmKqe8tW2

Równocześnie informuję, że ilość miejsc ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Wszystkie mamy, które zakwalifikują się na zajęcia poinformujemy e-mailem i telefonicznie.

————————————————————————————————–
Projekt realizowany w ramach Programu Granatowego Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki, przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s