„Szkoła językowa Lango.studio” Lango.studio to nowe miejsce na mapie Nowego Sącza,

Copy of creativity is Intelligence having fun — kopia — kopia — kopia (1)

 

Na Naszym forum, zobaczyć będzie można nowości jakie od czerwca pojawią się w Nowym Sączu. Zapraszamy wszystkich na stoisko szkoły językowej, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o ich ofercie i metodach nauczania. A już teraz kilka słów o szkole:

„Szkoła językowa Lango.studio” Lango.studio to nowe miejsce na mapie Nowego Sącza, chociaż jej założycielka edukacją językową dzieci, młodzieży i dorosłych zajmuje się ponad 10 lat.
Lango.studio jest wyjątkowe, bo tylko tutaj będą odbywać się zajęcia uznaną i docenianą przez rodziców i nauczycieli, a uwielbianą przez dzieci metodą Teddy Eddie https://www.facebook.com/TeddyEddieAngielski/ . Jesteśmy też szkołą partnerską National Geographic Learning https://www.facebook.com/nglearningpolska/ Opracowany we współpracy z redaktorami National Geographic program to niezwykła podróż przez różne zakamarki kuli ziemskiej. Interesujące tematy, bogactwo materiałów wizualnych i nauka z wykorzystaniem technologii porywają już od pierwszej lekcji.”

Oficjalnie szkoła rozpoczyna działalność w czerwcu, ale już teraz zapraszamy wszystkie mamy do zapoznania się z ich stroną na Facebooku, gdzie uchylają rąbek tajemnicy 🙂


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s