Zapraszamy do zapoznania się z Imperial kawiarnia i restauracja

Copy of creativity is Intelligence having fun — kopia — kopia (4)

 

Wystawcą, który uraczy Nasze mamy wspaniałymi przekąskami jest Restauracja Imperial z Nowego Sącza. Jest to miejsce do którego chce się wracać, nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, ale dzięki atmosferze jaka tam panuje. Dla Nas jako mam, ważne jest miejsce, gdzie można pobawić się z dzieciakami i wypić pyszną kawę. Restauracja otwarta jest na nowości i świeże pomysły.
Zapraszamy do zapoznania się z Imperial kawiarnia i restauracja

„Jest rok 2015. Odświeżony Imperial otwiera swoje drzwi przed gośćmi spragnionymi wykwintnego jedzenia i historycznej atmosfery.
W wyremontowanych, ekskluzywnych wnętrzach znajdziecie Państwo miejsce serwujące najlepsze dania kuchni włoskiej, oraz doskonałe wina wprost ze słonecznej Italii. Stawiając na wysoką jakość obsługi zapewniamy niepowtarzalną atmosferę towarzyszącą każdej wizycie.
Nowo otwarta restauracja Imperial, czerpiąc wzorce z historii, jest miejscem skoncentrowanym również na serwowaniu niezapomnianych doznań artystycznych. W weekendy oferujemy Państwu możliwość uczestniczenia w różnorodnych imprezach, koncertach oraz innych wydarzeniach kulturalnych.
Zapewniamy również możliwość wynajęcia lokalu na imprezy okolicznościowe.”

Jakbyś jeszcze szukała linka gdzie możesz zarejestrować się na nasze wydarzenie to przypominamy linka https://goo.gl/forms/4UaizGwoeGaKiiCL2


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s