50 twarzy Mamy

Copy of Copy of creativity is Intelligence having fun — kopia

 

Dzisiaj pora na przedstawienie naszego ostatniego panelu III. Jest on dla Nas równie ważny gdyż wystąpią w nim aktywne mamy, które chcą podzielić się swoją historią, pasją i dobrymi radami.

Każda z nich inna, nie tylko z wyglądu rzecz jasna ale każda z innej profesji, z innym stażem i z innymi doświadczeniami i przemyśleniami. Na naszym forum porozmawiają z panią Beata Frohlich o roli matki w dzisiejszym świecie jak również opowiedzą jak radzą sobie z codziennymi obowiązkami i pracą zawodową.
Liczymy na ciekawe i poruszające historie i mamy nadzieję, że każda z przybyłych mam znajdzie wśród nich jakąś cząstkę siebie. Mamy te, zaproszone zostały nie tylko dlatego, że według Nas są wyjątkowe ale są takie same jak my, łączy Nas wspólny pierwiastek, jesteśmy matkami!

W dzisiejszych czasach oceny społecznej i hejtu, który króluje na forach społecznościowych, ciężko jest podzielić się swoją życiową historią. Niestety świat matek często też jest brutalny, my chcemy pokazać, że mamy są naprawdę wspierającej, że potrafią powiedzieć sobie coś miłego i wspierać się tak na 100%. Na naszym forum nie będzie oceniania i sztucznych uśmiechów, będzie zabawa, wiedza i miła atmosfera.
Nie bez powodu 3 panel nazwany został ” 50 twarzy mamy”, każda z Nas jest inna, wyjątkowa i ma coś do przekazania innych mamom. Nie ważne czy siedzisz w domu i walczysz o ład i porządek, który i tak nie trwa dłużej niż pół godziny, czy po pracy wkładasz mundur strażaka i jak dzielny strażak Sam jedziesz na akcje…
Ważne jest to że z uśmiechem i zawsze Ci się chce, bez względu na wszystko, na choroby, wychodzące zęby czy smary po pachy. Jesteś dzielna i w gotowości 24/h a to jest super moc, którą mają tylko matki! Wszystkie nie tylko te które u Nas będą gościć ale również Wy, które będziecie na sali i będziecie słuchać ich życiowych rad.

W rozmowie uczestniczyć będą:
Katarzyna Dudek – mama fighterka Fight House Nowy Sącz
Katarzyna Kołbon – Beauty mama BLISS Studio Kosmetyki Profesjonalnej
Justyna Wolanin – złota kura i współzałożycielkaKlub Aktywnych Mam
Monika Sularz- biznes mama Biuro Regionalne Oriflame Rabka – Zdrój

Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałaś, to zrób to właśnie teraz. Chcemy byś z nami tworzyła to wydarzenie, które mamy nadzieję wpisze się na stałe w nasze kalendarium.

Link do rejestracji poniżej:
https://goo.gl/forms/4UaizGwoeGaKiiCL2


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s