Mecyje Sądeckie – osłodzą nam Nasz dzień

Copy of creativity is Intelligence having fun — kopia — kopia

 

Na Nasze I Sądeckie Forum Mam zaproszeni zostali „słodcy” wystawcy, którzy swoimi wspaniałymi wypiekami będą raczyć przybyłe mamy.
Firma tworzona z pasją przez świetnych ludzi, którzy tak jak my mają mnóstwo pomysłów i nie boją się ich realizować.

Mecyje Sądeckie to cukiernia autorska, którą wspólnie z mężem Bartkiem Bochenkiem tworzy jego żona Gosia. To efekt kulinarnych poszukiwań i doświadczeń. W ich rodzinach nie było tradycji cukierniczych. Miłość do cukiernictwa zrodziła się sama, choć decyzja o tym, że chcą się zajmować wypiekami, słodyczami i deserami nie przyszła od razu. Można powiedzieć, że ich droga prowadziła poprzez wszystkie dania aż po deser. Ostatecznie właśnie to danie wybrali jako swoją specjalizację.

„Mecyje Sądeckie to sposób na realizację naszego zamiłowania do tworzenia niebanalnych słodyczy. Nie ograniczają nas kilkupokoleniowe tradycje cukiernicze. Mamy pełną wolność w wyborze ciast, ciastek i deserów, jakie proponujemy naszym klientom. Z polskich i sądeckich tradycji cukierniczych wyciągamy tylko to, co najlepsze, łącząc te mądrości z nowoczesnymi technikami, pomysłami na nowe smaki i wiedzą o słodyczach z całego świata. Efekty naszych poszukiwań i naszej twórczości poznacie tutaj, w Mecyjach Sądeckich. Znajdziecie tu tylko to, co sami chcielibyśmy zjeść. To nasz autorski wybór tego, co najlepsze na Sądecczyźnie, w Polsce i na świecie.”

Zapraszamy do rejestracji, gdyż tylko dzięki niej będziecie mogli uczestniczyć w naszym forum (https://goo.gl/forms/4UaizGwoeGaKiiCL2 )


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s