Mama na bóstwo czyli kto zadba o nas na Forum Mam

Przychodząc na nasze I Sądeckie Forum Mam prócz uczestnictwa w panelach tematycznych będziecie mogły poznać wspaniałych wystawców, którzy z chęcią przyjęli zaproszenie i zaprezentują Wam swoje produkty.

Dziś przedstawiamy wystawców z dziedziny URODY, skóry i piękna zewnętrznego. Wiadomo każda z Nas mimo wewnętrznego uroku lubi się zrobić na bóstwo i z czerwoną szminką uderzyć na miasto (lub myć w kuchni naczynia  Kto co woli i lubi😍😍😍😍😂😂😂

creativity is Intelligence having fun — kopia — kopia (2)


BLISS Studio Kosmetyki Profesjonalnej to wspaniałe kobiety, które stworzyły to studio, z pasją oddają się swojej pracy i robią to z sercem.
Firma istnieje od przeszło 4 lat. Katarzyna ( kosmetolog linergistka) w zawodzie kosmetologa pracuje już 11 lat a od 8 lat dodatkowo zajmuje się makijażem permanentnym. Jej „dzieła” możecie podziwiać na profilu fb lub instagramie firmy.
Jak na posiadaczkę tytułu III Najlepszej Kosmetyczki w Polsce w roku 2017, Kasia zajmuję się całą kosmetyką pielęgnacyjną, leczniczą i rzecz jasna upiększającą.
Całość dopełnią rzęsy robione przez drugą Panią Anne Janczak. Spełnia ona wymagania swoich klientek, które zawsze wychodzą z salonu zadowolone.
Każda mama otrzyma od pań z Bliss małe co nie co więc tym bardziej zapraszamy do rejestracji i spędzenia tego dnia właśnie z nami.

Zapraszamy do salonu, który mieści się na ul. Krańcowej 14 w Nowym Sączu.

Każda mama otrzyma od pań z Bliss małe co nie co więc tym bardziej zapraszamy do rejestracji i spędzenia tego dnia właśnie z nami.

Przypominamy, że obowiązuję bezpłatna rejestracja na nasze wydarzenie !!
https://goo.gl/forms/4UaizGwoeGaKiiCL2


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s