To tu się spotykamy …

creativity is Intelligence having fun (7) — kopia (1) 

Czy wiecie, że jedną z pierwszych decyzji dotyczących FORUM MAM, jaką musiałyśmy podjąć był wybór miejsca, gdzie cała impreza miałaby się odbyć!
Uwierzcie nam na słowo, nie było łatwo 😱😱 Z jednej strony mnożyła się lista wysokich wymagań co do sali, przestrzeni dla wystawców, przestrzeni cateringowej, parkingu, etc., a z drugiej naszym priorytetem było stworzenie wydarzenia DARMOWEGO.

I kiedy już straciłyśmy nadzieję na znalezienie obiektu na wysokim poziomie ale w niskiej cenie, wiecie kto nie tylko udostępnił nam największą sale, ale całą przestrzeń jaka była nam potrzebna????

Wyższa Szkoła Biznesu Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis UniversityPotęga Informatyki Tak! Wystarczył jeden e-mail, jedno zapytanie a pozytywny wydźwięk odpowiedzi zaskoczył nawet nas – szalone matki, które już nie raz porywały się z motyką na słońce 😜

Dzięki WSB – trafił swój na swego, z tak otwartym i kreatywnym partnerem mamy pewność, że całe wydarzenie od początku, do końca będzie dla mam, tym czym dla młodych informatyków jest Potęga Informatyki 😊


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s