Nowinki Klubowe

thomas-kelley-77413

 

Oooo u Was też taka zima za oknem i tak pięknie pachnie pączkami 🙂🙂🙂🙂 !!! Cudownieee !!!! A my dziś z nowinkami klubowymi !

Jak wiecie do naszego grona organizatorek wydarzenia klubowe o dołączyły nowe mamy co owocowało w nowe pomysły na spotkania !!!

No to co czas uchylić rąbka tajemnicy!
Tadammmm !!!

Stworzyłyśmy dwa cykle spotkań czyli:

„Szybka kawa w Klubie Mam” – która z nas nie narzeka na brak czasu i na brak możliwości spotkania z koleżanką a jak już uda spotkać to tylko na chwile. A może wszystkie twoje koleżanki do południa pracują albo wyjechały z miasta i sama pijesz kawę ? Same to znamy dlatego postanowiłyśmy, że zorganizujemy dla Was dopołudniowe zajęcia. Zabierz dziecko i wpadnij do nas na ” szybka kawę”. Zintegrujmy się !!! Będą to spotkania odbywające się spontanicznie w Klubie, na placu zabaw w godzinach od 12 do 14. Spotkania przeznaczone są głównie dla mam nie pracujących aktualnie zawodowo, które mają dzieci w wieku od 0-3 lat.

„Tea time z Aktywnymi Mamami” czyli popołudniowe spotkania w Klubie. Będą to spotkania zaczynające się od godz. 17 przeznaczone dla wszystkich mam! I tych pracujących zawodowo i tych które na co dzień spędzają czas „pracując” w domu.
Będziemy rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami i oczywiście pić herbatę ! Od czasu do czasu zawita do nas „gość specjalny”!

Dodatkowo na naszym profilu będziemy podrzucać Wam linki do ciekawostek ze świata wirtualnego!

Ponadto jak tylko zrobi się ciepłej wyruszamy na podbój Sączą i Sądecczyzny. Planujemy mini wycieczkę po Nowym Sączu, pikniki, wypad w góry i oczywiście wypad z kulturą !!

Na bieżąco będziemy Was informować a tymczasem dajcie znać czy Wam się pomysły podobają !!

Pysznej kawy z rana. Smacznych pączków 🍩🍩🍩🍩🍩!!! My idziemy zjeść jednego… .. no może dwa a co 😉😉😉


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s