Pyszne soki, wspaniałe dzieciaki i cudowna atmosfera – nasza relacja z II Festiwalu Biegowego .

Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Dziecka, ważne święto dla każdego rodzica. W tym dniu każdy mały i duży był choć przez chwilę dzieckiem. Jest to dzień wyjątkowy pod wieloma względami. Dla naszego Klubu był równie ważny a to za sprawą II Festiwalu Biegowego organizowanego przez Sądeckie Wodociągi.

DSC05904.JPG

Jako Aktywne mamy wspierałyśmy zdrową rywalizację robiąc przy tym świeże, owocowe soki. Dziękujemy naszemu darczyńcy Carrefour Nowy Sącz za soczyste owoce.

DSC05889.JPG

Między kolejnymi dystansami a wybieganymi kilometrami można było troszkę się pobawić, poskakać w klasy, na gumie, porysować kredą czy po prostu pograć w piłkę. Wszystkie te atrakcje zapewniałyśmy dzieciakom w tym szczególnym dniu. Upominek od Coś nie coś zwieńczył nasz dzień i został wręczony mistrzyni w skakaniu na skakance:)GRATULUJEMY!

DSC05940

Obok naszego namiotu pełnego dobrego humoru i zdrowego soku były również inne ciekawe propozycje dla każdego: malowanie twarzy, bańki giganty, balonowe szaleństwo, kurtyna wodna dająca ochłodę, dmuchany zamek, pokaz policyjny, możliwość zobaczenie co kryje nasza woda i genialne eksperymenty wzbudzające dużo okrzyków zachwytu.

Zwieńczeniem całego spotkania był występ gwiazdy z Mam Talent, która jak na „wodną” imprezę przystało tańczyła w półkuli wodnej! Widok zachwycał każdego!

Na pewno wiele atrakcji ominęłyśmy ale uwierzcie nam była to impreza na 102 a Sądeckie Wodociągi spisały się na medal! Tak samo jak każdy uczestnik II Festiwalu Biegowego!

A teraz zapraszamy na fotorelację!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s