Wiosno przybywaj !!!!

2.png

 

To chyba najzdrowsze powitanie wiosny w naszym życiu ! Obecne było oczywiście słonko na niebie a prócz niego, gwiazdami spotkania były owoce i warzywa. Nie zawiodły też przesympatyczne mamy ze swoimi pociechami, które stawiły się tak licznie.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od bogatego w informacje wykładu. Poprowadził go nasz gość – aktywna mama -Małgorzat Bernady, wspaniała dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Podpowiadała ona nie tylko jak zdrów żyć i dbać o swoją dietę ale z chęcią odpowiadała na nurtujące nasze mamy pytania.

5.png

 

Miksowanie, wyciskanie i mieszanie to chyba najbardziej ucieszyło naszych najmłodszych !!! Wszystkie soki i smoothie były skrupulatnie kosztowane przez wszystkich uczestników spotkania .
Mamy wymieniały się przepisami, uwagami co do używanych sprzętów ale przede wszystkim była wspólna integracja i utwierdzenie nas w przekonaniu, że takie spotkania mają sens!!!

3.png

2.jpg

4.png

1

 

Aktywne Mamy przyłączyły się również do akcji Światowego Dnia Zespołu Downa, który  został ustanowiony w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 organizowany jest pod patronatem ONZ.

Dzień ten wypada właśnie 21.03. Dlaczego ta data?  Otóż, osoby z zespołem Downa w 21 parze chromosomów zamiast dwóch mają trzy.   (Więcej o akcji przeczytasz na https://m.facebook.com/WorldDownSyndromeDay/ )

syry.png

 

Do zobaczenia na następnych na zajęciach już 31. 03 – masaż Shantala !!!
Zapisujcie się bo już zostały ostatnie miejsca, a te mamy, które tym razem nie dały radę być, obiecujemy, że powtórzymy te zajęcia.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s